Doprava zdarma | Dodanie do 24 hodín.
   

Ambasádorky

Hľadáme ambasádorky MEDICAL BEAUTY For Cosmetics. V dnešnej dobe, kedy je trh presýtený reklamou influencerov na sociálnych sieťach sme sa rozhodli prísť s nápadom vybrať spomedzi vás ambasádorky našej značky. Nemusíte byť celebrita. Zistite, koho hľadáme.

Inovatívna rakúska kozmetika MEDICAL BEAUTY For Cosmetics na Slovensku Spoločnosť KUHR s.r.o. ktorá je výhradným distribútorom kozmetiky MEDICAL BEAUTY For Cosmetics na Slovensku a v Česku od roku 2019. Kozmetika MEDICAL BEAUTY For Cosmetics patrí do portfólia rakúskej firmy Pharmawell, ktorá sa špecializuje na vývoj produktov najvyššej kvality zameraných na starostlivosť o pleť a omladzovanie. Filozofiou značky je neustále prinášať inovatívne produkty za prijateľnú cenu.

Kozmetika MEDICAL BEAUTY For Cosmetics pravidelne prichádza s novými produktami, vychádzajúcimi z najnovších kozmetických výskumov. Vďaka najmoderjnejším, svetovo oceňovaným účinným látkam sa prejavia viditeľné zmeny na pokožke už po 3 týždňoch pravidelného používania. Všetky produkty MEDICAL BEAUTY For Cosmetics podliehajú prísnym dermatologickým testom.

Koho hľadáme? Hľadáme ambasádorky značky MEDICAL BEAUTY For Cosmetics, ktoré budú testovať naše produkty. Každý týždeň vyberieme jednu ambasádorku, ktorej pošleme produkty na testovanie. Nezáleží na vašom veku ani zamestnaní.

Ako to funguje? Stačí vyplniť formulár naspodu tejto stránky. Vybraným ambasádorkám sa ozveme s presnými inštrukciami. Ak vás vyberieme, pošleme vám na testovanie produkty spolu s inštrukciami na ich používanie. Testovanie trvá spravidla 3-4 týždne. Po skončení vášho testu, vyplníte tento dotazník, na základe ktorého spracujeme recenziu.

Musím niečo platiť? Nie, nebudete nič platiť. Pošleme vám produkty zadarmo. Hradíme aj dopravné náklady. Testované produkty nie je možné vrátiť, ani si nárokovať výmenu produktov.

Čo od vás potrebujeme? Podmienkou testovania je správne používanie produktov na základe zaslaných inštrukcií a úplné vyplnenie dotazníka, na základe ktorého spracujeme recenziu vami testovaného produktu. Recenzia bude použitá na webových stránkach a iných propagačným materiáloch spoločnosti KUHR s.r.o..

Súčasťou vašej recenzie je aj vaša fotografia, meno, vek, informácie o vašej práci a ďalšie informácie, ktoré nám o sebe poskytnete. Spoločnosť KUHR, s.r.o. si vyhradzuje právo použiť všetky vami poskytnuté informácie v akýchkoľvek propagačných materiáloch.

Zapojením sa do ambasádorského programu súhlasíte s použitím vašich osobných údajov, fotografie a odpovedí v propagačných materiáloch spoločnosti KUHR, s.r.o.

Vyplňte formulár, budeme vás kontaktovať
Vyberte pohlavie
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.